Przygoda z Naszą Arką
Przygoda z Naszą Arką jest zbiórką publiczną, której celem, w zgodzie z II rozdziałem naszego statutu, § 9, jest wsparcie osób niepełnosprawnych, poprzez dofinansowywanie wszelkich akcji i projektów wyjazdowych związanych z opłatami, np. wycieczki, obozy rehabilitacyjne, rekolekcje itp. organizowanych przez Stowarzyszenie Nasza Arka oraz organizowanych razem ze Wspólnotą Wiara i Światło przy par. Św. Rodziny w Elblągu.

Zbiórka publiczna Przygoda z Naszą Arką będzie przeprowadzana na terenie Elbląga podczas akcji reklamujących i promujących nasze projekty oraz popularyzujących Stowarzyszenie Nasza Arka. Będziemy tam wystawiali swoje skarbony i potrząsali puszkami, aby dać możliwość wsparcia gotówką, wszystkim chętnym, którzy chcieliby ofiarować na cele Przygody z Naszą Arką swoje pieniądze.

Jednocześnie Przygoda z Naszą Arką może być popularyzowana za pomocą stron internetowych, portali społecznościowych, radia, telewizji itp. Na Przygodę z Naszą Arką można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto 76 2030 0045 1110 0000 0416 2850 z tytułem wpłaty: "Przygoda z Naszą Arką".

Zapewniamy, że wszelkie wpływy zostaną przeznaczone na cele określone Regulaminem zbiórki publicznej Przygoda z Naszą Arką.

Regulamin zbiórki publicznej
Przygoda z Naszą Arką

2 komentarze:

  1. Do popularyzacji Naszej Arki i w celach organizowania zbiórki pieniędzy na rzecz Przygody lub innych celów, można organizować raz lub dwa razy w roku imprezy sportowe typu bieganie w Bażantarni.

    OdpowiedzUsuń
  2. Można nas znaleźć na facebooku:
    https://www.facebook.com/PrzygodazNaszaArka/

    OdpowiedzUsuń