16 maja 2016

Inauguracja Przygody z Naszą Arką

Przygoda z Naszą Arką wyruszyła w swoją podróż "do końca świata i jeden dzień dłużej", jak mawia klasyk. To zbiórka datków, która będzie z nami już cały czas. Jej celem jest dofinansowanie wszelkich akcji Naszej Arki (również tych organizowanych razem ze Wspólnotą Wiara i Światło z par. Św. Rodziny w Elblągu) związanych z pieniędzmi.

Inauguracja odbyła się przy okazji Festynu Rodzinnego "Nadajemy TON", podczas Tygodnia Osób Niepełnosprawnych w Elblągu. Na początek dostaliśmy wiele wspaniałych gadżetów, które skrupulatnie wykorzystamy do powiększenia majątku nasze zbiórki. Podziękowania dla Agnieszki i Tamary :) Podziękowania ślemy również tym, którzy wiedząc o inauguracji zbiórki, przyszli specjalnie na Festyn by coś dorzucić, choć aura nie była zbyt przyjazna. Jesteście naszymi przyjaciółmi i można na Was liczyć :)

Sporo osób wrzucało, choć nie do końca jesteśmy im znani, a i sam cel nie końca był rozumiany. Dziękujemy Wam za okazane zaufanie. Zapewniamy, że wszystko zostanie wykorzystane zgodnie z celem zbiórki. Większość wrzucała za namową swoich dzieci, bo przy puszce i za okazaną hojność można było poczęstować się słodyczami :)Uzbieraliśmy ok, pół kilo pieniędzy :) Na razie puszki nie otwieramy bo jest jednorazowa, a najbliższy cel Przygody z Naszą Arką to wsparcie wyjazdu naszych podopiecznych na obóz w sierpniu.

Podziękowania należą się osobom, które pomogły nam w zorganizowaniu stoiska na Festynie. Wypożyczenie stolika, namiotu i sprytnego stojaczka na baner, a także poświęcenie swojego czasu podczas promocji Naszej Arki, spowodowało, że to w ogóle było możliwe. Dziękujemy bardzo :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz