23 maja 2016

Przygoda z Naszą Arką - pierwsze liczenie :)


Pierwsze liczenie zbiórki publicznej Przygoda z Naszą Arką dokonane :)

Wyszło na to, że waga puszki doszła do 2,5 kilo i została zapełniona do pełna. Podjęliśmy więc, rzecz jasna demokratyczną, decyzję o komisyjnym otwarciu. Co uwidocznione zostało pod czujnym okiem komisji liczącej.

Pieniążki zostały zliczone. Wyszło, że na Przygodę z Naszą Arką mamy teraz 1555 zł. z czego oszacowaliśmy za 150 zł., wdzięczność wyrażamy wobec uczestników Festynu Rodzinnego oraz Elbląskim Mężczyznom Boga. Największa kwesta odbyła się wczoraj, po każdej mszy w parafii św. Rodziny w Elblągu. Oszacowaliśmy, że tutaj do puszki zmieściło się 1405 zł. Dziękujemy parafianom za hojność, księdzu proboszczowi za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki, opiekunowi Wspólnoty Wiara i Światło, ks. Damianowi oraz wszystkim, którzy pomogli nam w zbiórce.
Pozwoli to nam wspomóc już kilka osób na letni obóz, który organizujemy pod koniec sierpnia w Mikoszewie. A to nie koniec naszej akcji. Naszą kwestę można wesprzeć wysyłając datek na konto 76 2030 0045 1110 0000 0416 2850 z tytułem wpłaty Przygoda z Naszą Arką. 

Od kilku lat, część uczestników Wspólnoty Wiara i Światło nie stać było na te wyjazdy. Chcemy przywrócić im poczucie Wspólnoty i radość przebywania razem. Dla osób niepełnosprawnych poczucie osamotnienia to głębsza sprawa. Skoro można im pomóc, to trzeba...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz