5 lipca 2018

Ogrzewanie dla Lidzi


Ogrzewanie dla Lidki

Rozpoczynamy, w ramach naszej zbiórki publicznej “Przygoda z Naszą Arką” zbiórkę pieniędzy, które przeznaczymy na zmiany w mieszkaniu naszej podopiecznej Lidzi.
Lidzia mieszka sama i jest niemal w pełni samodzielna. Jednak ze względu na lęk przed ogniem nie potrafi zadbać zimą o ciepło w domu. Jej mieszkanie jest zaopatrzone w piece. Postanowiliśmy pomóc jej zrobić ogrzewanie z dwufunkcyjnego piecyka gazowego.
Stowarzyszenie, jako wkład własny, oferuje kaloryfery i piecyk. Potrzebne jest wsparcie finansowe na zakup rurek i niezbędnych akcesoriów oraz na robociznę.
Sytuacja naszej podopiecznej jest naprawdę niewesoła. Zimą temperatura w jej mieszkaniu, nawet gdy jest napalone, nie osiąga 18 stopni. Ze względu na koszta, palimy jej tylko w jednym piecu. Ogrzewa on pokój w którym mieszka i kuchnię. Ograniczenia czasowe pozwalają palić tylko raz na dobę, nawet w największe mrozy. Drugi pokój, przedpokój i najważniejsze, łazienka, pozostają zimne. Do łazienki nie jest podłączony funkcjonujący w domu piecyk gazowy, co pogłębia dramat. W bardzo zimnej łazience, jest tylko zimna woda.

Dzięki zebranym pieniądzom pragniemy zmienić tą sytuację. Ogrzać całe mieszkanie, przede wszystkim łazienkę i pozwolić Lidce, myć się w ciepłej wodzie.

Wszelką pomoc finansową prosimy kierować na konto Stowarzyszenia
76 2030 0045 1110 0000 0416 2850
tytułem "ogrzewanie dla Lidzi". Z góry dziękujemy za okazane ciepło serca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz